LeoFoto testovanie techniky

LeoFoto testovanie techniky

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na prevádzaciu akciu profesionálnych statívov a statívových hláv LeoFoto.

Firma Leofoto je známa svojou činnosťou v oblasti výroby statívov, kĺbových hláv a ďalších príslušenstiev pre fotografickú a filmovú techniku. Leofoto je známe svojou kvalitou výrobkov a použitím kvalitných materiálov, ako je hliník alebo uhlíkové vlákna. Spoločnosť Leofoto sa snaží stále inovovať a ponúkať nové produkty, ktoré vyhovujú potrebám moderných fotografov a filmárov. Toto zahŕňa aj vývoj nových technológií a designových riešení.

Kedy: 21.9.2023 (štvrtok) 13:00 - 18:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Registrácia

Všetky predvádzacie akcie a testovania techniky prebiehajú v predajni Prolaika na Palackého ulici číslo 12 v Bratislave. Vstup na predvádzacie akcie je bezplatný, avšak registrácia je potrebná kvôli plánovaniu kapacít. Vďaka registrácií vám môžeme posielať špeciálne akcie pripravené iba pre účastníkov, prípadne vás vieme včas informovať o zmene v programe. Registráciu nájdete dole pod článkom.

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...