Fotografujte so Sony s akýmikoľvek objektívmi

Fotografujte so Sony s akýmikoľvek objektívmi

Predvádzacie akcie  /  FOTOma.sk

Milí priaznivci fotografie, v spolupráci so spoločnosťou Sony a ZEISS sme pre vás pripravili zaujímavú akciu. Po prvý krát si môžete na dni so značkou vyskúšať vlastne hneď dve značky a stretnúť sa so špecialistami aj zo spoločnosti Sony aj ZEISS.

Spolupráca týchto dvoch renomovaných výrobcov trvá už dlhšie a čo si možno priať viac, ako profesionálne zasnúbenie špičkového výrobcu fotoaparátov a špičkového výrobcu objektívov? Počas dňa si budete môcť vyskúšať  aktuálne fotoaparáty a objektívy oboch značiek, no to nie je všetko.

Na špeciálnom workshope budete mať možnosť stretnúť sa aj v výborným fotografom Janom Tichým, ktorý sa špecializuje na fotografovanie so starými objektívmi, ktoré majú svoj nezameniteľný charakter. On sám ich delí na tzv. romantické a precízne objektívy. :-) Dozviete sa o zaujímavých možnostiach, ako na fotoaparát Sony nasadiť staré objektívy pomocou redukcií a úspešne vo fotografiách vyzdvihnúť špeciálny výraz týchto objektívov.

Program

11.10.2016 (utorok)

11:00 – 15:00 Zástupcovia Sony a ZEISS na predajni PRO.Laika (Palackého 12, Bratislava)
individuálne konzultácie a predvádzanie modelov

16:00 – 18:00 Workshop Fotografujeme so Sony s akýmikoľvek objektívmi v PRO.Laika Gallery Restaurant (Palackého 14, Bratislava)

Pozor, vzhľadom na obmedzenú kapacitu priestoru je nutná registrácia na workshop od 16:00 – 18:00h. Pošlite mail na martin.farkas@prolaika.sk, vašu účasť vám spätne potvrdíme.

Tešíme sa na vás!

Tím PRO.Laika, Sony, ZEISS

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...