EcoFlow testovanie techniky

EcoFlow testovanie techniky

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na prevádzaciu akciu generátorov a príslušenstva EcoFlow. S produktami EcoFlow môžete byť nezávislí na el. rozvodnej sieti, napr. na záhrade, chate, alebo expedícii do neznáma. Prezentované budú produkty radov River 2, Delta 2, Delta MAX a Delta PRO.

EcoFlow je spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu prenosných a ekologických riešení pre zálohovanie elektrickej energie. Ich produkty sú určené pre širokú škálu použití, od kempingu a dobrodružstiev po zálohovanie elektriny v prípade výpadkov a pre použitie v menej prístupných oblastiach.

Kedy: 18.9.2023 (utorok) 13:00 - 18:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Registrácia

Všetky predvádzacie akcie a testovania techniky prebiehajú v predajni Prolaika na Palackého ulici číslo 12 v Bratislave. Vstup na predvádzacie akcie je bezplatný, avšak registrácia je potrebná kvôli plánovaniu kapacít. Vďaka registrácií vám môžeme posielať špeciálne akcie pripravené iba pre účastníkov, prípadne vás vieme včas informovať o zmene v programe. Registráciu nájdete dole pod článkom.

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...