10. ročník PARK FOTO Piešťany 2015

10. ročník PARK FOTO Piešťany 2015

Výstavy a vernisáže  /  FOTOma.sk

Srdečne Vás pozývame na súťažnú výstavu fotografií 10. ročník PARK FOTO Piešťany 2015 festival kreatívnej fotografie 19.9.2015 (10.00 – 18.00 hod) v Mestskom parku v Piešťanoch, ktorú organizuje Piešťanský fotoklub o.z.

Výstava sa tradične uskutoční v plénery mestkého parku, pri príležitosti ukončenia kúpeľnej sezóny v Piešťanoch.

Prídite aj VY vystavovať/súťažiť, pozrieť a ohodnotiť tvorbu amatérskych fotografov všetkých vekových kategórií.

 

 

O čo ide?

V prvom rade o fotografickú tvorbu, predstavenie fotografií zaujímavým spôsobom, možnosť ich predaja, a spojenie príjemného s užitočným….

Ako?

Svoje diela si inštalujú sami autori na sieťovinu o šírke 120 cm, natiahnutú medzi stromami v aleji mestského parku, ďalej na lavičky, alebo vlastné stojany.

Čo si vziať so sebou?

Vlastné fotografie akéhokoľvek formátu i adjustácie, farebné, alebo čiernobiele, štipce na bielizeň, alebo iné pomôcky na zavesenie fotografií, prípadne občerstvenie pre seba a okoloidúcich, dobrú náladu…

Prečo?

Máte možnosť zdarma vystaviť svoju tvorbu, stretnúť sa s inými fotografmi.

Čo ešte?

Pretože Piešťany sú krásne mesto, okrem iného sa v tento deň koná i veľmi fotogenické kvetinové korzo, t.j. alegorický sprievod kvetinových vozov, v rámci národnej súťaže v aranžovaní a viazaní kvetov

Victoria Regia 2015, ktorú každoročne ako neoficiálne ukončenie letnej kúpeľnej sezóny v Piešťanoch organizuje Stredná záhradnícka škola v Piešťanoch.

Nakoniec….

Strávite pohodový deň v inšpiratívnom, neformálnom prostredí, v dobrej spoločnosti.

 

Ďalšie informácie na stránke organizátora:  www.pnfotoklub.sk

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...