Experimenty a haluze » Časozber

  • Branislav Burger / 05.06.2022 15:02:57
    Ahojte (dobrý deň všetkým), prosím Vás, má niekto z vás skúsenosti s časozberným snímaním ? Ďakujem za prípadné odpovede. Brada
  • Michal Lindner / 13.06.2022 11:59:25
    To je podobna otazka ako vie tu niekto soferovat? Aky fotoaparat? Vystup ma byt foto, alebo video. Link na nieco co sa podoba tomu, co sa snazim dosiahnut. Pouzivam/mam/ovladam tieto SW ....
  • Branislav Burger / 05.06.2022 15:02:57
    Ahojte (dobrý deň všetkým), prosím Vás, má niekto z vás skúsenosti s časozberným snímaním ? Ďakujem za prípadné odpovede. Brada
    Branislav Č. / 15.09.2022 19:11:59
    google a v angličtine
  • Branislav Burger / 05.06.2022 15:02:57
    Ahojte (dobrý deň všetkým), prosím Vás, má niekto z vás skúsenosti s časozberným snímaním ? Ďakujem za prípadné odpovede. Brada
    Jozef Svetlošák / 08.03.2023 14:34:58
    Co chceš konkrétne vedieť? Aspoň napíš, akú techniku chceš na to použiť. Niektoré cestičky pokiaľ to chceš robiť len na sociálne siete sú slepou uličkou. Nestojí to za vynaložený čas a vynaložené zdroje. Ja som som skončil pri DJI osmo pocket 2, pretože výsledok mi bohate postačuje a pri nej už ostanem(ak nepríde novšia verzia s väčším snímačom). Dá sa s ním Timelapse, Hyperlapse, Motionlapse(kamerka má stabilizáciu a preto toto umožňuje) a tiež spomalené video. Je to malé, spratné, nestojí to majetok a výsledok je taký, že aj na Youtube ho používajú niektorí profesionáli. Ak to budeš myslieť vážne, tak doporučujem dokúpiť ND a polarizačné filtre, predlžovaciu tyč s ovládaním na rukoväti a so zabudovaným statívom, poprípade aj vodotesné puzdro na potápanie a šnorchlovanie.
Pre pridanie príspevku sa musíte prihlásiť...