Sigma deň v PRO.Laika v znamení akcie

Sigma deň v PRO.Laika v znamení akcie

Workshopy  /  PRO.Laika

Milí priaznivci fotografie,

srdečne vás pozývame na predvádzací workshop objektívov značky Sigma, ktoré prevetráte pri fotení freestyle bikerov z klubu Junkride. Vyskúšajte si, ktorý objektív vyhovuje vašim potrebám a nafoťte si akčné fotografie s použitím svojho obľúbeného ohniska. Skoky a triky bikerov sa dajú efektne nafotiť teleobjektívom, štandardným ohniskom ale i ultraširokáčom.

 

Kedy:

26.6.2019 (streda) 13:00 – 17:00

Kde:

Freestyle trať klubu Junkride, parkovisko na Alviano, Vajnory (pri senior dome Vajnory)

 

 

Užite si poobedie plné fotenia a ušetrite

Vyskúšajte si objektívy Sigma priamo v akcii s profesionálnymi freestyle bikermi z junkride.sk vo fotogenickom prostredí priamo na ich tréningovej trati. Zapojte sa do súťaže o najkrajšiu fotografiu z dňa a získajte ďalších 5% zľavy k 5% za účasť na workshope.

Len účastníci workshopu dostanú možnosť nakúpiť objektívy Sigma s 5% zľavou a účasťou v súťaži môžu získať ďalších 5%. Spolu tak ušetria pri nákupe až 10% z aktuálnej ceny objektívu.

 

 

Program:

 

12:30 – 13:00 Príchod, registrácia účastníkov, malé občerstvenie

13:00 – 13:30 Predstavenie objektívov Sigma, sérií objektívov a typov podľa určenia. Výhody Sigma objektívov – upgrade firmvéru, výmena bajonetu, 4 ročná záruka v ČR/SR … (hosť Zdeněk Dostál, Hama spol. s r. o., autorizovaný dovozca zn. Sigma)

13:30 – 14:00  Bezpečnostné pokyny, tipy a triky pri fotografovaní pohybu, vyhlásenie súťaže

14:00 – 16:30 Zapožičanie objektívov a fotografovanie

16:30 – 17:00 Odovzdanie fototechniky a ukončenie WS, 

 

Cena: 10€

V prípade nákupu Sigma objektívu Vám cenu workshopu odpočítame z ceny produktu

Nutné priniesť: fotoaparát s nabitými batériami, oblečenie a obuv vhodné do mierne zvlneného terénu, v prípade jasného počasia ochranu pred slnkom. V prípade nepriaznivého počasia – dažďa či silného vetra bude účastníkom oznámený náhradný program v interiéri.

Pri zakúpení WS môžete v poznámke pre predajcu špecifikovať, aký objektív s akým bajonetom by ste na svojom fotoaparáte chceli vyskúšať. My sa pokúsime, aby každý mohol vyskúšať ten typ objektívu, o ktorý má záujem. Workshop je potrebné uhradiť vopred (card pay, bankový prevod alebo priamo na predajni kartou alebo v hotovosti).

 

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...