Peak Design deň v Prolaika

Peak Design deň v Prolaika

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Kde: Prolaika predajňa, Palackého 12, Bratislava

Kedy: 20. november 2018, 10:00 - 18:00

 

Príslušenstvo Peak Design netreba u nás zvlášť predstavovať, za pár rokov na trhu si našlo mnohých používateľov a spokojných fotografov, ktorí s radosťou dennodenne využívajú brašne, remene, spony či držiaky tejto značky. Firma každý rok inovuje svoje existujúce produkty a prináša na trh ďalšie. Značku vytvorili skúsení fotografi, ktorí vedia, čo od fotopríslušenstva očakávať. Navyše po celý čas zbierajú skúsenosti zákazníkov a snažia sa produkty prispôsobiť ich potrebám.

Produkty značky sú nielen praktické, ale navyše aj dobre vyzerajú. Si naozaj súčasne dizajnové. Brašne nevyzerajú ako fotobrašne, remene majú elegantný minimalistický dizajn a upínacie doštičky, držiaky a spony sú akurát veľké na to, aby boli pevné, no zároveň aby neboli príliš objemné či ťažké.

 

Neveríte? Príďte sa o tom presvedčiť do predajne v utorok 20. novembra 2018. 0d 10:00 do 18:00 hodiny na predajni stretnete zástupcu Peak Design s celým sortimentom, ktory si môžete vyskúšať a  konzultovať výber a praktické použitie produktu, ktorý môže byť pre vás užitočný.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Prolaika a Peak Design tím

 

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...