Súťaž Sony a PRO.Laika o ceny v hodnote 2500€ za najlepšie fotografie

Súťaž Sony a PRO.Laika o ceny v hodnote 2500€ za najlepšie fotografie

Súťaž  /  FOTOma.sk / 03.11.2016 / 07:40

Milí priaznivci fotografovania, spoločnosť PRO.Laika a Sony  pre vás pripravili súťaž o zaujímavé ceny v hodnote až 2500€! Zapojte sa do súťaže a vyhrajte. Stačí, že nahráte aspoň jednu fotografiu do našej súťaže a môžete vyhrať jeden z úžasných fotoaparátov. Do súťaže môžete nahrať 7 fotografií samostatných alebo aj ako sériu. Fotografie môžete pridávať až do 31.1.2017 a hlasovať za ne môžete do 15.2.2017.

Téma

Téma súťaže je voľná, aby sme vás neobmedzovali v kreativite ani v žánri. Podstatné je, aby vaša fotografia mala atmosféru, aby niečo vyžarovala, aby nás zaujala.  Sme zvedaví na silné fotografie, ktoré majú výraz či myšlienku, najlepšie také, ktoré ešte neboli publikované alebo nevyhrali žiadnu súťaž.

Porota

Odborná porota zložená z redakcie FOTOma, spoločnosti PRO.Laika a spoločnosti Sony vyberie troch víťazov. Prvou cenou je špičkový kompaktný fotoaparát a horúca novinka Sony Cyber-Shot DSC-RX100 Mk.V v hodnote 1200€!

Druhou cenou mirrorless Sony Alpha 5000 v hodnote 400€ a treťou cenou superzoom Sony Cyber-Shot DSC-HX400V v hodnote 500€.

Výhra pre najviac bodovanú fotografiu

Mirrorlessom Sony Alpha 5000  v hodnote 400€ odmeníme aj jednu fotografiu, ktorá získa najviac bodov od vás, užívateľov portálu. Hodnotiť môžete kliknutím na hviezdičky pri fotografii. Čím viac sa vám fotografia páči, tým viac hviezdičiek kliknite. Pre fotografie, ktoré sa vám páčia najviac teda 5 hviezdičiek a opačne.

Výstava

Spolu s ocenenými fotkami vyberieme 30 semifinalistov, ktorí budú mať výstavu svojich fotografií v PRO.Laika Gallery Restaurant. Dostane sa im tak ocenenia a zviditeľnenia. Výstava potrvá celý mesiac.

Technické údaje o nahrávaných fotografiách

Do súťaže môžete nahrávať fotografie o veľkosti max. 5MB. Pri výbere fotografií myslíte na to, že v prípade postupu do semifinále budú vytlačené na rozmer takmer 80cm dlhšia strana. Prihlasujte teda kvalitné fotografie ktoré máte doma v dostatočnom rozlíšení.

Tešíme sa na vaše najlepšie zábery.

Fotografie: Výber fotografií z poslednej súťaže so Sony. Autori:  Ľubomír Schmida, Viktor Krajnyik, Michal Zahornacky, Roman Holý, Tomáš Machara, Tomáš Slezák, Róbert Šimeg, Jaroslav Beňo, Partik Hopjak, Marcel Rebro, Peter Sárek

Podrobné podmienky súťaže v PDF

Súťažné fotografie

Pridať fotografiu

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...

Komentáre

  • Richard Pollák / 11.11.2016 07:22:39
    Tento rok sme dovolenkovali s rodinou tak, že sme navštevovali slovenské mestá a pamiatky. Jedným s cieľov bol aj Bardejov, kde som naposledy bol ako malé asi 7-12 ročné dieťa časovo asi pred 35-40 rokmi. V pamäti som mal velikánkse námestie a mňa ako sedím pri nejakom kostole na múriku.....
Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...